Spezilla Tüp Co, Ltd

Paslanmaz Çelik Borularda Mükemmellik

Ana sayfa

Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai) Fabrika turu

Çok rekabetçi fiyat ve tüpler iyi cilalanmış, 2010 yılından itibaren bizim işbirliğinden çok memnun Spezilla ile vardır.

—— Nathalie Gulli - Meksika

Spezilla, grubumuzu çok iyi destekliyor ve şimdi hükümet tedarikçisi onaylıyız, güvenilir ve esnekler! Spezilla her zaman cevap verir!

—— Jaime Arias - Arjantin

Kaliteli, hızlı teslimat, Spezilla 2008 yılından beri projeleri için eşanjör boruları temin edilmiştir, biz gerçekten destek için teşekkür ederiz!

—— Massimiliano Rossi - İtalya

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Spezilla kaynaklı, kaynaklı ve çekilmiş borular üretir, malzemeler paslanmaz çelik, dubleks, nikel alaşımı, titanyum ve diğer yüksek mukavemetli, aşınmaya dayanıklı alaşımları içerir. Bir prömiyer paslanmaz çelik boru üreticisi olarak Spezilla, çok çeşitli pazarlar için ve Isı Eşanjörleri, Yiyecek ve İçecek, Isıtma Elemanları, Otomotiv, Boru Manipülasyonu vb. Gibi son kullanım uygulamaları için boru ürünleri sunmaktadır.

 • OEM / ODM
  Spezilla'nın deneyimli, çapraz işlevli deneyimli tüp uzmanları ekibi, OEM (Orijinal Ekipman Üretimi) müşterilerinin sürekli değişen ihtiyaçlarını, enerji üretimi, ısı eşanjörü, içecek, yağ ve gaz, otomotiv ve diğer uygulamalarla karşılamaktadır. Tüplerimiz, birçok standart paslanmaz çelik, dubleks paslanmaz çelik ve nikel alaşımlı kaliteler de dahil olmak üzere çeşitli alaşımlarda mevcuttur.

  Spezilla, çeşitli OEM uygulamaları için ISO-9001 sertifikalı bir yüksek kaliteli çelik boru üreticisidir. Tesisler, çeşitli OEM imalat gereksinimlerini karşılamak için tam boy kesim, uzun boy üretim ve seviye sargılı sargı özellikleri sunar.

 • Ar-Ge

  Tüm Spezilla ürünleri en yüksek uluslararası standartlara uygundur ve mümkün olduğunca rekabetçi kalabilmek için teknolojik yenilikleri sürekli takip ediyoruz.

İletişim bilgileri
Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai)

İlgili kişi: Mr. Will Ma

Tel: +86 13918539222

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)